MENU
(+90) 264 275 38 35
Pts - Cts: 08:00 - 19:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.Satıştaki tüm ürünler stoklarımızdan karşılanmaktadır.Stoklarımızda olmayan hiç bir ürünü asla satışa sunmayız. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse Haymar müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal attirebilirsiniz.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Haymar Hayvan Besleme ve Hayvancılık Teknolojileri yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres :  Haymar Hayvan Besleme ve Hayvancılık Teknolojileri

İstiklal Mahallesi 433 nolu sokak No.16 -b Adapazarı Sakarya

Tel: 264 275 38 35 

[email protected]